Výrobní program

Technologie a výrobní program provozu galvanovna :

První plzeňská galvanovna s.r.o. se zabývá galvanickým zinkováním, mořením a fosfátováním kovových dílů dodaných zákazníkem. Zinkování je prováděno ve slabě kyselých lázních jak závěsovým, tak i hromadným způsobem. Maximální velikosti jednotlivých dílů závěsového zboží je 1350x1150x450 mm a max. hmotnost 1 ks cca 50 kg. Pro zinkování hromadným způsobem jsou používány dva bubny, které jsou schopny pojmout technologickou vsázku o celkové hmotnosti 50 kg. Zinkování nabízíme s následným chromátováním v odstínech modrý, žlutý a černý chromát. Od roku 2006 lze nabídnout pro závěsové zinkování i modrý a žlutý chromát bez obsahu šestimocného chromu. Na přání zákazníka lze u závěsového zboží chromát utěsnit lakem (zvýšení korozní odolnosti).

V současné době lze při dostatečném množství kusů nabídnout i silnostěnnou pasivaci pro závěsové zinkování. Standardně je prováděno zinkování závěsového zboží s tloušťkou povrchové vrstvy cca.8 – 12 µm, u hromadného pokovení se síla povrchové vrstvy pohybuje v rozmezí 6-10 µm. Sílu vrstvy pokovení lze přizpůsobit přáním a požadavkům zákazníka v rozmezí od 5 do 20 µm. Procesy galvanického zinkování a chromátování provádíme v souladu s normami ČSN EN 12329, ČSN ISO 4520, ČSN EN 4042, DIN50961, ČSN EN ISO 2081 ; fosfátování dle norem ČSN EN 12476, ČSN EN1903.

Dodací termíny se pohybují od 1 do 3 dnů, dle dodávaného množství zboží. Při větších objemech je možné dohodnout dílčí dodávky hotových výrobků tak, aby byla zachována plynulost navazujících výrobních procesů.